Pakalpojumi

Konferenču zāle

Uzzināt vairāk

Zālē iespējams organizēt prezentācijas un konferences 30 cilvēku lielai grupai. Tajā pieejama TV, DVD un CD aparatūra, projektors un ekrāns. Nepieciešamības gadījumā iespējama logu aptumšošana.

Kafejnīca palīdzēs kafijas paužu, pusdienu un banketu organizēšanā.

Maksa par konferenču zāli  - 15.00 EUR stundā.

Kafejnīca

Uzzināt vairāk

Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcas klientiem ar iepriekšēju pieteikumu ir iespēja saņemt gardas brokastis, izvēloties savai gaumei atbilstošāko piedāvājumu. 

Brokastu cena EUR 6,00. 

Aktīvās atpūtas cienītājiem

Uzzināt vairāk

Viesnīcas viesiem ir iespēja izmantot blakus esošā Olimpiskā centra „Ventspils” sporta kompleksa pakalpojumus  - trenažierus, pirti un slidotavu, kā arī citus centra sporta un atpūtas kompleksus: vasarā - Pludmales akvaparku, Piedzīvojumu parku un rodeli, ziemā - Ūdens piedzivojumu parka ūdens atrakcijas un SPA, un slēpošanas kalna "Lemberga hūte" ziemas aktivitātes.

         

Trenažieru zāles

Olimpiskā centra "Ventspils" pārvaldībā ir trīs atlētikas zāles - Basketbola hallē, Ūdens piedzīvojumu parkā un Pārventas sporta kompleksā. Tās aprīkotas ar modernu inventāru, funkcionāliem un kvalitatīviem trenažieriem, tostarp kardio, spēka un rehabilitācijai paredzētiem trenažieriem. Apmeklētājiem pieejamas labiekārtotas ģērbtuves.

Plašāka informācija: www.ocventspils.lv

 

 

         

Slidotava

Ikdienā Ledus halles publiskā slidotava noteiktos laikos ir brīvi pieejama ikvienam interesentam. Apmeklētāji var doties slidot gan ar savām slidām, gan tās iznomāt. Tiek piedāvāta arī publiskā slidošana ar hokeju vai disko gaismām. Halles nomas punktā ir pieejams inventārs gan daiļslidošanai, gan hokejam, gan kērlingam.

Informāciju par publiskās slidotavas darba laikiem skatīt ŠEIT

 

 

          

Ūdens piedzīvojumu parks

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas sporta, atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem.

Ūdens piedzīvojumu parka Sporta komplekss piedāvā lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles, bet Ūdens atrakciju un SPA komplekss - relaksāciju un izklaidi ūdens atrakcijās un SPA.

  • Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.
  • SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Plašāka informācija: www.udensparks.lv

 

 

             

Pludmales akvaparks

„Pludmales akvaparks” atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei un ir veidots kā ūdens izklaides parks bez jumta pārseguma, kurā var ne tikai izmantot jautrās ūdens atrakcijas un labi atpūsties, bet arī pabūt svaigā gaisā, iegūt skaistu, dabīgu iedegumu un klausīties jūras šalkās. Laika gaitā tas kļuvis par vienu no populārākajiem un iecienītākajiem atpūtas objektiem Ventspilī vasaras sezonā.

“Pludmales akvaparks” ir atvērts apmeklētājiem tūrisma sezonas laikā – no jūnija sākuma līdz augusta beigām 

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvā 3 dažādus baseinus, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24° C. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem – standarta, ģimenes, „turbo", kā arī slīdkalniņu, kas sniedz brīvā kritiena izjūtas un nobraucieniem ar piepūšamajiem riņķiem. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas - „astoņkājis", „laiva", „varde" un „sēne".

Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus.

Plašāka informācija par Pludmales akvaparku pieejama www.pludmalesakvaparks.lv.

 

         

Piedzīvojumu parks, rodelis un slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

Piedzīvojumu parks ir aktīvās atpūtas un sporta komplekss, kur pieejamas plašas izklaides un sportošanas iespējas gan individuālajiem apmeklētājiem, gan grupām visu gadu.

Vasarā Piedzīvojumu parkā apmeklētājiem pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas, bet ziemā aktīvā atpūta un izklaide slēpošanas kalnā "Lemberga hūte".  

Ventspils Piedzīvojumu parkā atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase - Ventspils rodelis. 

Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir vairāk kā puskilomertu, t.i. 580 m garš. Rodeļa kamanas var sasniegt maksimālo ātrumu 40 km/h, bet aptuveni 25 metru augstumā no zemes līmeņa rodeļu trase veido divas 360 grādu virāžas.

Vasaras sezonā Piedzīvojumu parks atvērts no aprīļa līdz oktobrim, bet ziemas sezonā - no decembra līdz martam (tuvojoties sezonas sākumam vai beigām datumi tiek precizēti).

Plašāka informācija par Piedzīvojumu parku un slēpošanas kalnu "Lemberga hūte" pieejama mājas lapās: www.piedzivojumuparks.lv un www.lembergahute.lv.